March 2011

Lenost - nejlepší výmluva

30. march 2011 at 9:14 | Wiwi Wrabel
http://data.whicdn.com/images/4656840/tumblr_l941qz6ykm1qd816vo1_500_thumb.jpg?1288357593

Bonjour ...
V prvé řadě se chci omluvit za mou neaktivitu, jelikož jsem líná, tak jsem zde nebyla schopná napsat. Myslím si, že tenhle článek je hodně důležitý, najdete zde informace, které se vám v budoucnu budou hodit. Jdeme na to ...
1. Všechny objednávky designů se RUŠÍ!
- Je to z toho důvodu, protože je na blogu zmatek. Jak už jste si doufám konečně někteří všimli, nejsem na blogu sama. Tudíž budou nová pravidla na objednávání designů.
2. Moji starou grafiku mažu!
- Tak jak jsem smazala deník a všechny ty zápisky, tak mažu i mou grafiku. Přibyde zde nová, doufám, že i lepší grafika a nové nápady :)
3. Na blogu jsme 2 - Ou NOVINKA, že?
- Byla bych vám strašně moc zavázaná, kdyby jste si už konečně někteří uvědomily, že spřátelíte s námi, né semnou!! A když vám ještě do komentáře napíšu, že jsme na blogu dvě, ale stejnak poděkujete, jak jinak než ,, ...dobře, přidala jsem si tě... ". Já vím, máte na to svůj názor, ale mě osobně to štve ;)
4. DŮLEŽITÉ PRO AFFS :P
- Byla bych ráda, kdyby jste se zapsali zde pod článek (ano zase, bohužel jsem to trošku nedomyslela a nezapsala se aspoň většina). Nejde o nějakou kontrolu nebo tak, myslím, že ani takové věci vést nebudeme, víme kdo nás navštěvuje. Ano, mluvím i za Esty. Je to z toho důvodu, že (jak už bylo zmíněno), je tu zmatek. Tak se PROSÍM zapište :) Děkuju :)

VašeLayout=love style

29. march 2011 at 14:13 | Ester


PROSÍM PODĚLTE SE O VÁŠ NÁZOR !! DĚKUJI ZA KAŽDÝ VÁŠ KOMENTÁŘNázev: Love style
Doba výroby: 2 hodiny
Spokojenost: 75%
Vyrobila: Ester

Chceš ho? napiš do komentáře "beru ho" (ozveme se vám na blog)

Pravidla znáš..Internetové seznamování

29. march 2011 at 12:03 | Wiwi
http://data.whicdn.com/images/8288572/tumblr_l4m1trEA0C1qcwm77o1_400_thumb.jpg?1301263729

Když jsem si přečetla heslo, na které máme psát naše názory, napadlo mě jediné - úchyláci.Už už jsem se připravovala psát o tom, jak 45ti letí chlápci balí 15ti leté slečny a blablabla. O tom se však dozvíte skoro na každém blogu, tedy aspoň na těch, které já navštívila ... Tak bych se podělila o můj názor z jiné stránky. Mnoho teenagerů v dnešní době vlastní FACEBOOK. Každý snad ví co to je, i já ho mám, nedovedla bych si představit, co bych bez něj dělala. Ano, myslete si o mě co chcete, já se přiznávám ;) Ale jdeme k tématu. Vždycky mě fascinuje jak si dá někdo do statusu: ,, Někdo do fake vztahu?" . A většina vztahů se vlastně vytvořilo díky FB, protože kdo by si troufl říct osobně: ,, Budeš semnou chodit?". Málokdo. Přes internet dokážete říct ty věci, které by jste nikdy neřekly do očí. Internet vám dá sílu a postavení. A v reálu? To už si nikdo netroufne, že? Když se vrátím k těm vztahům, většina je stejně FAKE. Mrzí mě to, že se všechno tak pokazilo, že místo slov ,,Miluji tě" se lajkuje a však vy víte co tím myslím. Je to smutné, ale je to tak ...

Variete

28. march 2011 at 20:35 | Ester


Variete(Burleque). Nebudu kopírovat článek, který je na každé stránce kde je zmíňka o tomhle výjmečném filmu. Je to zcela jedinečný film, který se ndávno hrál v kině (nebo ještě hraje z roku 2010) Zabívá se právě variete, kde hraje hlavní roli Christina Aguilera. Nebudu tu vypisovat o čem je. Určitě jste ho spousta z vás už viděli a ti, kteří ne, neváhejte a koukněte se, nebudete litovat. Zní to jak kdybybch tady předváděla reklamu, ale tenhle film si to zaslouží, nejenom pro svou dokonalost, ale i pro zážitek, zní to hloupě já vím, ale sami posoudíte. Dokonce, jelikož jsem se na něho dívala s wiwinou nás inspiroval udělat s christinou i design.

OTÁZKA PRO NÁVŠTĚVNÍKY: Viděli jste už film Variete? Ano?-Jak na vás zapůsobil?, Ne? Chystáte se ho zkouknout?

Trest smrti

27. march 2011 at 18:36 | Wiwi
http://data.whicdn.com/images/8166282/tumblr_liiw92QaYW1qc29y3o1_500_thumb.jpg?1300905763

Je načase se podělit o můj názor na toto téma. Trest smrti ... já myslím, že tenhle trest je fakt k ničemu. Ovšem je to jen můj názor, že ano. Mnohem větší trápení a lítost toho, co jsme provedli bychom zaručeně dosáhli až kdyby jsme byli uzavření ve věznici DO ŽIVOTÍ. Je to mnohem horší, než když vás zabijou a vy si vlastně ani neuvědomíte, co jste provedli. Když ale budete sedět, a tím budete mít čas na promyšlení, začnete toho více litovat. Tím vás vlastně to trápení bude pronásledovat až do konce života. Když o tom tak přemýšlím, tak bych se měla opravit. Trest smrti není k ničemu. Akorát si myslím, že ta druhá varianta vás více psychicky chytne ... Hodně lidí s tímto tématem pojí i smrt Aničky. K tomu bych se nějak moc nevyjadřovala, dělal to prostě psychopat, který si zaslouží být týrán jako Anička ...

Trest smrti, aneb jak to vidí E.

26. march 2011 at 11:12 | E.
Trest smrti?! Myslím, že je v dnešní době u zakázaný, i když nevím jestli všude. Asi bych ho taky zakázala, ale jenom z toho důvodu, že život llidské bytosti vnímám jako dar, nejsem nábožná nebo tak, ale člověk který chce spáchat sebevraždu nbo pod. si neuvědomuje jaké má štěstí, že žije i když život pro něho není lehký. Spíš bych souhlasila s doživotím, ale některé případy jako je ta mrtvá Anička bych asi neváhala a dala bych trest smrti, tedy pokud bych věděla, že je ten člověk 100% vinný, a že bych věděla a vnímala celou pravdu. Někteří masoví vrahové, kteří žijou jen proto aby zabíjely, bych neváhala vůbec, protože jak se říká oko za oko zub za zub, i když nejsme bohové aby jsme my rozhodovaly kdo bude žít a kdo nebude, jsme bytost jako každá jiná.


The Big Comeback

25. march 2011 at 21:34 | Wiwi Wrabel
Bonjour ...
Jak jste si všimli, je zde nový design. Taková naše první společná práce. Doufám, že se líbí :)
Myslím si, že Ester za mě vše pověděla, jen mám pro vás AFFS, které s námi chtějí být spřátelené i nadále takovou prosbičku. Zapište se pod článek, ať vím, kdo je spřátelený, omylem se mi vymazal seznam AFFS ... děkuji :)

XOXO Wiwi

Začátek konce

25. march 2011 at 18:17 | E.
Ciao band,
Jsem Ester a jsem nová spoluadminka tohohle blogu, Možná mě někteří znáte jako "Envy" (z blogu my-envy.blog.cz..) Spolu s Wiwinou (se kterou jsem nejlepší kamarádka) jsme si přichystaly nový lay. Líbí? :P. Jelkož jsme dvě tak na blog budeme mít více času :) a též budeme příjmat obědnávky layouts, které se urychlí. Doufám, že se brzy zase dáme do kupy a budeme aktivní jako jsme bývavaly a získáme si vaši pozornost. Toť menší informace.

Otázka pro návštěvníky: Jak se vám líbí, náš lay (design) ??

Za neoriginálnější, nejzájimavější odpověď vám připravíme: LAYOUT | BLEND | .....VAŠE PŘÁNÍ |
(Vybereme 1. blog a ozveme se mu.. ;) )

Lover Dearest♥

E.

Zpět?

23. march 2011 at 5:59 | Wiwi Wrabel
http://data.whicdn.com/images/8154063/tumblr_lihtlagdcw1qc5fmao1_500_thumb.jpg?1300854354

Bonjour! Titulek mluví za vše, asi to tak vypadá, že bych se v brzké době měla vrátit. Ale né sama. Vím, že Wiwi-Wrabel měl být blog, úplně jiného zaměření, než je teď ... Hodně se o tom přemýšlelo, ale dospělo se k názoru, že tedy Ester(na svém minulém blogu Envy) bude vést blog semnou. Tím by se měla zvýšit aktivita. Rozvhneme si, jak budeme zveřejňovat články atd. Ale o tom až potom. Vyměnila jsem design, který je takový ... jednoduchý, mě se celkem líbí. Nebojte, dlouho tu nebude. Můžete se těšit na to, že zde bude více grafiky, také jsem přemýšlela, že by jsme mohly s Ester zveřejňovat svá výtvarná díla. Nečekejte nic profesionálního, tedy aspoň né odemne. Pak by se zde mohly objevit i tutoriály. O tom se ještě s Ester pobavíme.
Jinak bych se chtěla zeptat, kdo chce zůstat našimi affs. Nebojte se, pořád jsem to já, stará ,,dobrá" Wiwi, která k vám chodit bude, akorát na blogu přibyde ještě někdo.
Mějte se, brzy se zase ozvu ... hodně brzy ...

Novinky ...

16. march 2011 at 19:47 | Wiwi Wrabel
Tak se zase ozývám :) Bez blogu se mi celkem daří ... Upřímně. Problém je jenom v tom, že jsem se zhoršila ve škole, ale to si myslím s blogem nesouvisí. Měla jsem takový nápad. Co s blogem, když na něj nemám čas? Nebojte, nikomu ho věnovat nehodlám, to nehrozí. Mrzí mě, že jsem do něj vložila tolik času a úsilí, ale když už tak už. Byl podán takový návrh, že by jsem měla tenhle blog s Ester. Adresa stejná, blogařky které znáte, když všem bylo tak líto, že Ester svůj blog zrušila. Jsou zde 2 háčky. Obě nemáme moc času, ale to by se dalo vyřešit tím, že by jsme články přednastavovaly. A druhý háček je v tom, že se Ester pokazil komp. Nemá nic. Nic, co ve svém volném čase dělala (grafiku). Ale o to nejde, bůhví, kdy bude mít komp vcajku. Stejně to byl nápad, který jsme jen tak prohodily mezi řečí. Takže uvidíme ;) Jinak mám nový design, který dělala Ester, je moc pěknej, vlastně je to to jediné co se zachránilo ještě před tou ,,katastrofou". Jenže je trochu rozmázlej, protože jsem ho zvětšovala. Design pro Princess - ten už je ,,skoro" hotový. Problém č. 1 - musel by být přechod do bíla. Takže by korkované pozadí bylo jen na začátku, jinak to prostě na blog dát nejde :/ Takže si ještě rozmyslete, jestli ty objednávky chcete ;) S tímhle se s váma loučím, brzy bych se měla ozvat ;)