April 2011

Krev, ta červeno-červená tekutina

25. april 2011 at 18:34 | Wiwi


Opět je tady jako každý týden nové téma týdne. S čím si krev spojíte jako první? Mě se vybaví upíři. Shodli bychom se na tom, že to i většině z vás. Krev je relativně velký fenomén, protože se s ním setkáte skoro v každém filmu. Ať už je to horor nebo nějaká komedie. Krev je něco, bez čeho by člověk sotva žil. Krev je důležitá i pro živočichy - upíry. Ačkoliv nemyslím ty naše filmové oblíbence, ale zvířata, o kterých jste se mohli dozvědět v biologii. Krev je stejně důležitá jako voda. Krev se nedá nijak nahradit. Některým je z krve špatně … A tak bych mohla pokračovat. Co o krvi napsat? Každý si při tomto slově představí něco jiného. Co si při pomyšlení na krev vybavíte vy? Horor? Nebo je vám snad zle?

Nothing

22. april 2011 at 23:11 | Esterá
Zdar, nic, co na to napsat ?! Je to velmi zajímavé téma, protože slovo "nic" nejde ani popsat co to je. Jak by jste vysvětlily, nějakemu exotovy nebo nepozemskému stvoření co je to "nic" nejde to stejně popsat jako slovo láska. Nic je jednoduše nic. Je to těžké téma, protože i místnost kde není nic, přece něco musí být.
JAK BYSTE VY POPSALI SLOVO "NIC" ??

K designu: Jak jste si všimly blog dostal nový kabátek, wiwi ještě o tom neví, mělo to být překvapení, doufám, že jak najede ráno stránku wiwi-wabel.blog.cz nezježí se jí vlasy jak je to hrozné. No jestli se jí nebude líbit NIC se neděje a na blog se může dat jiný design. :)
JAKÝ MÁTE NÁZOR NA DESIGN BLOGU ??Archív: Designy na přání

17. april 2011 at 15:48 | Wiwi
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych udělala na blogu pořádek, protože je v článcích a rubrikách jeden velkej zmatek. A když jsem projížděla rubriku po rubrice, narazila jsem na designy na přání. A vzhledem k tomu, že jsem se mou grafikou moc nereprezentovala, protože na tvorbu designů prostě nebyl čas (můžu ujistit, že mé grafiky přibyde mnohem více), tak jsem se rozhodla se s vámi podělit o mé designy na přání, které jsem vytvořila jen a jen pro vás. Moc jich není, protože jsem rubriku ,, The designs on request" založila v lednu a pak bylo samé pozastavování a nebyl celkově čas, navíc přibyla nová adminka - Ester a tudíž se blog změnil od základů (tedy ještě se mění :D). Děkuju za váš názor ;)


Wiwina hatlala, patlala až jí vznikl nový design

17. april 2011 at 0:59 | Wiwi
Náhled v plné velikosti zde

Autor - Wiwi
Doba výroby - kolem dvou hodin ?!
Spokojenost - 85%
Pokud chceš tenhle design, tak napiš do komentů ,, beru" ... tenhle design je zcela bez poplatků ;) :D
No, očekávám, že tady bude plno zájemců, až nebudu stíhat ho všem nastavovat ;) (ironie) :D :)

Objednej si design

13. april 2011 at 14:15 | Wiwi&Ester

Potřebuješ na svůj blog nový vzhled? Dáváme ti možnost obědnat si ho u dvou talentovaných slečen, které se budou snažit ho udělat podle tvých požadavků!

Vyplň (do komentářů!!!):

1.Blog,přezdívka
2.Email
3.Kolik je ti let
...
4. Design by mněl být ským ?
5.Barvy (jaké? + světlejší,tmavší)
6.Jednoduší,složitější?
7.Menu- vpravo,vlevo,žádné menu(volitelný horní box)
8.Další tvoje požadavky.

UPOZORNĚNÍ: Na každou otázku musíte odpovědět, pokud napíšete něco typu *mně je to jedno udělejte to jak chcete* tak obědnávku neberem!!!
...

+Design budeš mít na blogu minimálně 1 týden.
+Design nebudeš jakoli upravovat!
+S designu nebudeš mazat náš podpis ani ho nebudeš vydávat za svůj!

(kontakt: wiwi.ester@email.cz skype: Wiwi.Ester)

Ostatní primitivní pravidla snad znáte, jakékoliv porušení autorských práv hlášeno adminovi.cz12. 4. 2011
wiwi-wrabel.blog.cz ©


DESIGNY JSOU UZAVŘENÉ, MÁME MOC OBJEDNÁVEK A MÁLO ČASU ;)

Barvy a barvičky

12. april 2011 at 20:21 | Wiwi


Jsem ráda, že jsou zrovna Barvy téma tohoto týdne. Dokázala bych o barvách mluvit a psát hodiny a hodiny. Barvy jsou něco, bez čeho by se celý svět neobešel. Dokážete si představit černo-bílé? Já jo, a moc se mi ta představa nelíbí. Ale když si to tak vezmete, černá a bílá jsou přeci taky barvy, že ... Já osobně barvy miluju! Miluju léto, když se tráva zelená, je posypána květy a zkrátka je vše barevné. Kdežto, když příjde zima, mám většinou blbou náladu. Je to tím, že na mě zima působí depresivně, většinou je obloha šedá, bez sluníčka a všude je bílo. Ale to jsem trošku zamířila na roční období. Moje nejoblíbenější barva je fialová. Já vám ti ani nevím proč, většina mého oblečení je prostě fialová, aniž by to byl účel, prostě to tak je. Ovšem, když si to tak vezmu, mám ráda všechny barvy. Hlavně ty veselé, ty mě nabíjí pozitivní energií :)

Esterka se zbláznila Aneb o půlnoci tvořila (Lay for graphic site)

9. april 2011 at 1:08 | EsteráTak vyrobila jsem design, pro grafické blogy, pochybuji že si ho někdo veme, ale jiank ujde ne ? :D , No tak dlouho jsem do něho rypala až se z něho stalo tohle :D Myslím, že je zcela originlní..
Doba Výroby= cca 3 hod.
(Vyzkoušela jsem všechny možné způsoby, no a dopadlo to takhle, uáá chce se mi spát)
Autor=Ester
Název=For Graphic site
Spokojenost: 98%?? asi..
(No není to přece jen nádhera ? určitě si to všichni vemou a moje práce a celodenní sedenní u compu nebude zbytečná, ha a pak jsem se probudila, ironie pro nechápavé)

Chceš mi jen přece udělat radost a vzít si tenhle lay? Napiš komentář ve tvaru *beru ho* , ano je to zdrama!!!
(pak se ti ozvu na blog ve své andílkové podobě..)


Ach, Ivane Ivane. Podívej se na mně! Šaty mám vyšívané,...

I want to fly ...

8. april 2011 at 16:26 | Wiwi
Narychlo zde přidávám design, mě se ani nelíbí, je odbitý, ale po dlouhé době zde přidám aspoň nějaký ten můj výtvor.

Náhled v plné velikosti ZDE

Autor - Wiwi
Doba výroby - hoďka a půl
Spokojenost - 20%

Pokud by se našel nějaký zájemce, tak napiš BERU do komentářů ;)


Esterá se nudila Aneb Roses Lay

7. april 2011 at 20:42 | Ester


Já vím, nekřičte tak nahlas!! je příšerný, ale přesto ho nebudu schovávat někde v koutku složky aby se na něho prášilo! No jen se do mně pusťte!


Název=Rose
Doba dělání=cca 4 hodiny(ůpravy)
Autor=Ester
Spokojenost=95% (100% budu spokojená, tehdy jak budou layouty alespoň super a budete se o ně moc prát :D což nebude nikdy.. )

Chceš tenhle Layout, aby zdobil tvůj blog? Napiš komentář ve tvaru *beru ho*
Ozveme se vám na blog

Vaše? Ester

Ester zapojila svůj mozek Aneb téma týdne-peklo

6. april 2011 at 20:29 | EsterPeklo? Pod tímhle názvem si většina lidí vybaví, peklo kde běhají a vaří se v horku stvůry, kterým se říkájí čerti. Rodiče většinou straší své ratolesti tím, že si je čert veme do pekla a tam si je uvaří jestli nebudou hodní, ale sami na to nevěří. Teda pokud nejsou zvlášť nábožní. Říká se že po smrti půjdeš buď do nebe jako anďel nebo do pekla k ďáblovi, s tímto si spojíme i slunéčko sedmitečné, pro některé beruška. Posmrtný život je tajemství života navždy. Ale co se na peklo podívat z jiné stránky. Pro některé je peklo když dostanou ve škole ne zrovna pěknou známku, pro některé zase když se rodiče rozvádějí, pro některé když se rozejdou se svým přítelem, pro některé zase když jím někdo blízký zemře, a nebo zase pro některé když se rodiče doma hadají. Pod tímhle vším si lidé dokážou spojit peklo. Někteří si zase pod tímhle vším peklo spojit nemůžou když si vzpomenou na děti v Africe, nebo domácí týrání, jatky či zabíjení nevynných zvířat, Aids nebo rakovina, znásilnění nebo vraždy. Ale každý na to má svůj názor, podle svých zážitků nebo zdravého rozumu.

A co vy? Když se řekne peklo, co se vám jako první vybaví? Čerti?Vyjmenované události nebo snad ještě něco jiného ?

Vaše?Ester