Na nože!

30. may 2011 at 17:36 | Wiwi
My Photos - ♥
Bonjour ...
Je to až k slzám dojemné, jak na blog s prominutím SERU. Blogování mě nějak omrzelo, neříkám, že to bude fajn, protože vím, že tohle už je dlouhodobá záležitost. Nemám čas. Nemám náladu. Nápady MÁM. Jenže ... Není čas je zrealizovat. A ne, nezlepší se to. Teď mám hodně písemek a o prázdninách? No tak to ani náhodou! Strávit svůj drahocený prázdninový čas na blogu ? Promiňte, ale na to mám svůj docela dost ráda. Chci si užívat sluníčka, přátel ... prostě všeho.
Poslední dobou se stává mnoho podivných věcí... jsem officiálně nezadaná (!!!) Bléé .. už vidím ty komentáře, jak je vám to líto a ták. Upřímně, mám s tím dotyčným klukem lepší vztah než když jsme spolu chodili. Jsme si blíž, více si rozumíme a troufám si říci, že by z nás mohli být i nejlepší kamarádi. Strávila jsem s ním 4 měsíce. A až teď jsem zjistila, co vlastně chci. No, spíš co nechci ;)
Dost o mém životě ... koho to taky zajímá, bláboly náctileté? Jak to bude vůbec pokračovat s blogem? Upřímně řečeno vám ani já sama nevím. Chybí čas, kdyby šel koupit, hned bych si koupila hromadu. Říkáte, vždycky se čas najde, ale v mém případě už nemám čas ani na učení. Ester nejde internet. Tudíž se asi delší dobu neozve. Designy se budu snažit zrealizovat, ale nevím kdy. Pro J. - budu se dezz snažit udělat co nejdřív, myslím si, že do prázdnin bude hotový ;)
Co ještě říci .. snad podoknout, že se omlouvám.

Bohužel už asi nepatřím tam, kam jsem patřila před třemi měsíci.
Vaše

 


Comments

1 Adla - SB Adla - SB | Web | 31. may 2011 at 12:46 | React

Chápu, že na blog nemáš náladu. To se mi někdy stává taky, jen u mě to trvá jen pár dní. ;)) A to, že nechceš strávit prázdniny u počítači chápu naprosto, já se na blog sice mrknu ale myslím si, že většinu času budu venku a taky ani nebudu nějakou tu část prázdnin v Praze, takže se možná ani nějakou dobu nedostanu na net.

Jinak chci připomenout, že je u mě kontrola affs. Normálně jsem to nechcela vůbec napsat. Tak se zapište, jestli samozřejmě chcete:
http://adla777.blog.cz/1105/kontrola-affs#komentare

2 Sonja Sonja | Web | 31. may 2011 at 22:31 | React

to odbre poznam, ze po rozchode mate lepsi vztah, to dobre poznam

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.