June 2011

Je to k neuvěření, ale ...

14. june 2011 at 9:14 | W&E

STOP!

... pozastavujeme blog. I přes naše sliby chyby, že zde budeme častěji jsme pohořely. Ale nebojte se, drtivou menšinu návštěvníků opět přivítáme po prázdninách. Možná, že se o prázdinách ozveme, co a jak, ale nic neslibujeme. Grafika nás stále baví, takže se ji budeme snažit prezentovat na blogu. S příchodem školy přibyde i nový design a celková rekonstrukce, takže se máte na co těšit. So - goodbye and keep smiling :)

W&E


Stroj času ...

8. june 2011 at 5:22 | Wiwi
Blog de For-you-L - Page 8 - Juste pour toi. - Skyrock.com
Brala bych ho všema deseti. Tolik chyb co jsem v životě udělala, co bych ráda napravila, kolikati lidem bych nemusel vůbec ublížit. JENŽE - Jak říká moje nejlepší kamarádka Ester. Je to osud. Stát se to mělo. I kdybys čas vrátila, nevědomky toho, co se stane, stejně bys udělala stejnou chybu. A nebo bys to ještě víc zbabrala. A má pravdu. Je to osud. Kdyby se nestalo tohle, nestalo by se tamto. Takový je prostě život. Zas by bylo fajn, se podívat do budoucnosti. Co nám hrozí, čemu by jsme se měli vyhnout. Teďka do toho zahrnuji i lidský život na zemi jako celek. Války, přírodní katastrofy .. tomu by se snažilo vyhnout a žili by jsme dál. JENŽE - Není dobré vědět všechno, že ano. To by byla na světě nuda. Tím myslím, kdyby stroj čas zneužil nějaký člověk pro svou potřebu. To by nebyl normální život, to by byl život na ručičkách. Samozdřejmě, vše má své pro i proti. Sice je náš svět v dnešní době fakt smutnej, to jak se k sobě lidi chovaj. Většina myslí jen sám na sebe, hlavně tedy pokud jde o peníze, no nebudu se o tom bavit, mám na to svůj názor, hlavně naší úžasnou politiku a našeho úžasného prezidenta. Neuvědomuje si asi, že pověst ,, zlodějové" bude mít celý národ ne jen on. Jak už jsem řekla ... nebudu se o tom bavit, to by zas dopadlo. Vraťme se tedy k tématu týdne. Cestování v čase by mělo své výhody, které sice mají převahu nad nevýhodama, ale stejně ... bylo by fajn se podívat do budoucnosti, minulosti atd. ale nemělo by se nic měnit. Co se má stát, co se stane. Co se stalo, stát se mělo ...

Love Amerika-design

4. june 2011 at 3:32 | Ester
Možná že jste někteří zapoměli, že je to grafický blog, tak jsem vám chtěla oživit paměť, je tu další design, ale příšerný takže se budu snažit očisti tsvé jméno =D tak tady je:

Název: Amerika love
Doba výroby: ---cca hoďka
Autor: Esterka =P
Spokojenost: Je strašný, ale originální, ani nevím jaký mám zněho pocit = 79%

Příjde mi to zbytečný tohle psát když ho mikdo nebude chtít, ale kdyby náhodou někoho klepla pepka tak pište:
Do komentářů: ,,Chci ho!"
Na e-mail: wiwi.ester@email.cz -blog,heslo


A VAŠE NÁZORY ?? :p

Filmy, aneb něco proti nudě

1. june 2011 at 17:28 | Esty


A ZASE JEDNA POPELKA
- Taneční film Se Selenou Gomez
BÁJEČNÝ SVĚT SHOPAHOLIKŮ
- Shopaholik neboli člověk závislý na nakupování pro ,kterého nové oblečení znamená víc než láska k partnerovi a však zjistí, že je to pravý opak.
BRAVOGIRLS
-Film o hlavní roztleskávačce, která se přestěhuje a její život roztleskávačky si musí vybojovat v jiné partě.
BRATZ
-Takzvané kamárádky navždy, které si slíbí, že se nikdy nerozejdou, ale opak je pravdou. Pomocí královny školy, která je dcerou ředitele se holky dají do skupiny svých zájmů. A nakonec zjistí, že patří k sobě.
DÍVČÍ PARTA
-Děj filmu vyplívá už z názvu. Je o partě holek z bohatých rodin a o jedné obyčejné holce, která se snaží být jako ony.
HOTEL PRO PSY
-Sourozenci žijou v adoptivní rodině, která není první ve, které byly. Mají psa o kterém, ale mikdo neví tajně mu dávají zbytky a schovávají v dětském pokoji. Ovšem nemohlo to trvat věčně atak našli náhodou starý hotel ve kterém azlíčka schovávají. Postupně nacházejí opuštěné psy, který nemají domov a tak je tam schovají také. Všechno se jim vymkne kontrole a psů se jim nahromadí tolik že to nezvládají. Najde je policie, ale z lítostí lidí se ze starého, zapomenutého hotelu stává hotel pro psy.(Ema Roberts)
JSK ZTRATIT KLUKA V 10-TI DNECH
Žena, která píše do časopisu má nápad na článek, jelikož její přítelkyně ztratí vždyky muže v nepřekonatelném času chce zjitit co dělá špatně, Proto si vyhlídne na jedné akci muže a stane se jeho přítelkyni. Nechová se přirozeně a schválně dělá věci, které muži nesnášejí. Muž, ale není jen tak obyčejný chudák experimentu, ale uzavřel sázku že se do něho musí vybraná žena, kterou se právě stala ona, zamilovat do další akce a tak musí její chování vydržet. Nakonec oba dva všechno zjistí.Nakonec se do sebe zamilujou.
AQUAMARINE
2 nerozlučitelné kamarádky. Ale je tu problém jedna z nich se musí stěhovat kvůli mámy, která dostala nabídku na práci. Přes noc byla strašná bouřka a všude bordel z mořských řas na pláži, v azénu, všude. V bazénu našli kamarádky mořskou pannu, bouře byla vinnou jejího otce, který se hněval, že utekla. Mohla žít mezi lidmi jen tehdy když přivede kluka, který ji řekne, že ji miluje. Mořská panna požádá holky o pomoc a za pomoc jim splní jedno přání to se kamarádkám hodí a snaží se udělat všechno proto aby se do ní zamiloval.
NIKDY TO NEVZDÁVEJ
Theresa(hilary duff) má talent. Umí zpívata chce se dostat na školu. Po smrti jejího bratra při automobilové nehodě, všechno vzádá přesti, že se s pomocí bráchy na školu dostala. Nakonec si to rozmyslí a na školu jede, ale tajně kvůli jejíu otci. Tam se zamiluje. Nakonec její otec zjistí že mi lhala a do školy jede. V ten den mají vystoupení při, kterém může vítěz dostat stipendium. Táta protestuje a říká, že si má zbalit a jet domů nakonec povolí a nechat theresu vystupovat. Když vydí jak je dobrá omluví se ji a nechá ji zpěv studovat dál.
PAN BOŽSKÝ
Film o puber'tačce, která se snaží aby se do ní zamiloval její idol.
PUBERŤAČKA
ÁÁ tenhle film miluji. Je o přibližně 16-ti leté dívce jménem ,,Popy" )tak se to čte, neví jestli píše) Je bohatá, bláznívá a jako každá puber=tačka, když už to přežene pošle jí otec do internátní školy. Š kolu nenávidí. Dělá všechno proto aby se zní dostala a parta holek z jejího pokoje jí v tom pomíhají nakonec si je, ale zamiluje, a chce zůsta, ale kvůli emailům, které nepsala ona se na néí holky naštvou a nemluví sní. Ze všeho je zničená a tak se jde vybrečet na chodbu hraje si zepalovačem a najednou začne hořet deka uhasí ji a utíká do pokoje všimne s, ale že hoří vbudí celou školu. Všichni jsou živí a ona zajde za ředitelkou a přizná ji svou vinu, kterou však nezpáchala ona za vším je její nepřítelkyně Heried.
ZNOVU 17
- Hlavní basketbalista se chystá na důležitý zápas na kterém je však i lovec talentů. Vidí svou přítelkyni a jde za ním ta mu řekne že sním čeká dítě. Zápas neodehraje a utíká zaním. Vzdává se své kariéry a zůstava sní. Měl sní 2 děti. O pár let později se sní rozvádí a vyčítá jí jakou mohl mítkariéru. Potká zvláštního dědu, který se h ptá jestli by všechno udělal jinak kdyby to věděl a on mu odpoví kladně. Najednou ho ztáhne vír a je mu znovu 17. A však všechno je stejné jen on je mladší. NAkonec zjistí, že by nic nezměnil a z manželkou se nerozvede.
HONEY
Tanční film.
BURLESQUE
(christina aguilera) O tanečním stylu -burlesque.
HANAH MONTANA VE FILMU
Nemám ráda hanu montanu ,a le tenhle film je pěkný. S městkého života se najednou ocitne ve farmářském. Kde potkáva také svou starou lásku.

DÁLE:
Poslední píseň
Žába k zulíbaní
Twilight saga 1,2,3
Camp rock 1,2
Kouzelníci z Wawerly ve filmu
Remember me
Rio
Někdo to rád blond
Rrrrrr
Vždycky když jsem u tatky hledám na večer nějaké filmy, tak doufám, že se jsem vám nějaké poradila, prosím všechno jsem psala já nění to zkopčené tak nekopírujte, jinak jsem zlá. ;) Znám jich tak hodně ještě dobrých, ale teď už si nevzpomínám :/