Filmy, aneb něco proti nudě

1. june 2011 at 17:28 | Esty


A ZASE JEDNA POPELKA
- Taneční film Se Selenou Gomez
BÁJEČNÝ SVĚT SHOPAHOLIKŮ
- Shopaholik neboli člověk závislý na nakupování pro ,kterého nové oblečení znamená víc než láska k partnerovi a však zjistí, že je to pravý opak.
BRAVOGIRLS
-Film o hlavní roztleskávačce, která se přestěhuje a její život roztleskávačky si musí vybojovat v jiné partě.
BRATZ
-Takzvané kamárádky navždy, které si slíbí, že se nikdy nerozejdou, ale opak je pravdou. Pomocí královny školy, která je dcerou ředitele se holky dají do skupiny svých zájmů. A nakonec zjistí, že patří k sobě.
DÍVČÍ PARTA
-Děj filmu vyplívá už z názvu. Je o partě holek z bohatých rodin a o jedné obyčejné holce, která se snaží být jako ony.
HOTEL PRO PSY
-Sourozenci žijou v adoptivní rodině, která není první ve, které byly. Mají psa o kterém, ale mikdo neví tajně mu dávají zbytky a schovávají v dětském pokoji. Ovšem nemohlo to trvat věčně atak našli náhodou starý hotel ve kterém azlíčka schovávají. Postupně nacházejí opuštěné psy, který nemají domov a tak je tam schovají také. Všechno se jim vymkne kontrole a psů se jim nahromadí tolik že to nezvládají. Najde je policie, ale z lítostí lidí se ze starého, zapomenutého hotelu stává hotel pro psy.(Ema Roberts)
JSK ZTRATIT KLUKA V 10-TI DNECH
Žena, která píše do časopisu má nápad na článek, jelikož její přítelkyně ztratí vždyky muže v nepřekonatelném času chce zjitit co dělá špatně, Proto si vyhlídne na jedné akci muže a stane se jeho přítelkyni. Nechová se přirozeně a schválně dělá věci, které muži nesnášejí. Muž, ale není jen tak obyčejný chudák experimentu, ale uzavřel sázku že se do něho musí vybraná žena, kterou se právě stala ona, zamilovat do další akce a tak musí její chování vydržet. Nakonec oba dva všechno zjistí.Nakonec se do sebe zamilujou.
AQUAMARINE
2 nerozlučitelné kamarádky. Ale je tu problém jedna z nich se musí stěhovat kvůli mámy, která dostala nabídku na práci. Přes noc byla strašná bouřka a všude bordel z mořských řas na pláži, v azénu, všude. V bazénu našli kamarádky mořskou pannu, bouře byla vinnou jejího otce, který se hněval, že utekla. Mohla žít mezi lidmi jen tehdy když přivede kluka, který ji řekne, že ji miluje. Mořská panna požádá holky o pomoc a za pomoc jim splní jedno přání to se kamarádkám hodí a snaží se udělat všechno proto aby se do ní zamiloval.
NIKDY TO NEVZDÁVEJ
Theresa(hilary duff) má talent. Umí zpívata chce se dostat na školu. Po smrti jejího bratra při automobilové nehodě, všechno vzádá přesti, že se s pomocí bráchy na školu dostala. Nakonec si to rozmyslí a na školu jede, ale tajně kvůli jejíu otci. Tam se zamiluje. Nakonec její otec zjistí že mi lhala a do školy jede. V ten den mají vystoupení při, kterém může vítěz dostat stipendium. Táta protestuje a říká, že si má zbalit a jet domů nakonec povolí a nechat theresu vystupovat. Když vydí jak je dobrá omluví se ji a nechá ji zpěv studovat dál.
PAN BOŽSKÝ
Film o puber'tačce, která se snaží aby se do ní zamiloval její idol.
PUBERŤAČKA
ÁÁ tenhle film miluji. Je o přibližně 16-ti leté dívce jménem ,,Popy" )tak se to čte, neví jestli píše) Je bohatá, bláznívá a jako každá puber=tačka, když už to přežene pošle jí otec do internátní školy. Š kolu nenávidí. Dělá všechno proto aby se zní dostala a parta holek z jejího pokoje jí v tom pomíhají nakonec si je, ale zamiluje, a chce zůsta, ale kvůli emailům, které nepsala ona se na néí holky naštvou a nemluví sní. Ze všeho je zničená a tak se jde vybrečet na chodbu hraje si zepalovačem a najednou začne hořet deka uhasí ji a utíká do pokoje všimne s, ale že hoří vbudí celou školu. Všichni jsou živí a ona zajde za ředitelkou a přizná ji svou vinu, kterou však nezpáchala ona za vším je její nepřítelkyně Heried.
ZNOVU 17
- Hlavní basketbalista se chystá na důležitý zápas na kterém je však i lovec talentů. Vidí svou přítelkyni a jde za ním ta mu řekne že sním čeká dítě. Zápas neodehraje a utíká zaním. Vzdává se své kariéry a zůstava sní. Měl sní 2 děti. O pár let později se sní rozvádí a vyčítá jí jakou mohl mítkariéru. Potká zvláštního dědu, který se h ptá jestli by všechno udělal jinak kdyby to věděl a on mu odpoví kladně. Najednou ho ztáhne vír a je mu znovu 17. A však všechno je stejné jen on je mladší. NAkonec zjistí, že by nic nezměnil a z manželkou se nerozvede.
HONEY
Tanční film.
BURLESQUE
(christina aguilera) O tanečním stylu -burlesque.
HANAH MONTANA VE FILMU
Nemám ráda hanu montanu ,a le tenhle film je pěkný. S městkého života se najednou ocitne ve farmářském. Kde potkáva také svou starou lásku.

DÁLE:
Poslední píseň
Žába k zulíbaní
Twilight saga 1,2,3
Camp rock 1,2
Kouzelníci z Wawerly ve filmu
Remember me
Rio
Někdo to rád blond
Rrrrrr
Vždycky když jsem u tatky hledám na večer nějaké filmy, tak doufám, že se jsem vám nějaké poradila, prosím všechno jsem psala já nění to zkopčené tak nekopírujte, jinak jsem zlá. ;) Znám jich tak hodně ještě dobrých, ale teď už si nevzpomínám :/
 


Poll

Který díl Twilight ságy máš nejraději?

Stmívání 32.3% (10)
Nový měsíc 35.5% (11)
Zatmění 32.3% (10)

Comments

1 Anushe^ Anushe^ | Web | 1. june 2011 at 18:31 | React

páni, děkuji za inspiraci! ;] určitě na nějaké juknu! ;-) :-D

2 Caroll Caroll | Web | 1. june 2011 at 20:53 | React

Nikdy to nevzdávej jsem viděla, krásný film!! :)

3 Adla - SB Adla - SB | Web | 2. june 2011 at 18:16 | React

Shopaholiky jsem viděla a docela mě to bavilo, ty outfity tam byli úžasný. :-D Sice jsem se občas nudila, někdy mi to přišlo až kýčovitý, takový ten typický příběh mladé holky... Ale jo, fajn. :)
Líbilo se mi Burlesque, asi z těchto filmů nejvíc, ikdyž všechny jsem neviděla. Ale třeba Montanu ani vidět netoužím. Nechci to předem odsuzovat ale už podle csfd to nestojí za nic. A tam jsou ty kritiky většinou pravdivý...

4 McCaslin McCaslin | Web | 2. june 2011 at 19:36 | React

Pár filmů ze seznamu jsem viděla. Jsou pěkné :)

5 J. J. | Web | 3. june 2011 at 15:26 | React

Omlouvám se holky, ale já ten design už nechci. S tím blogem už končím .... Promiňte....

6 J. J. | Web | 3. june 2011 at 15:41 | React

[5]: Ale kdyby jste mi místo něho udělaly nějaký dess s Kristen, tak bych byla moc ráda ;)

7 SergiooI SergiooI | Email | 17. january 2017 at 9:07 | React

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.